Iveta Pecháčková specialista na anti-ageing a izojogu obličeje

Jmenuji se Iveta Pecháčková a jsem certifikovaná lektorka Izojogy obličeje. Pomůžu vám se s láskou na sebe dívat do zrcadla a hrdě kráčet s hlavou vzhůru.

Můžete vypadat mladě a takový vzhled si udržet. Vnitřně se cítíte mladě a sebevědomě a nyní máte i nástroj, jak zastavit stárnoucí vzhled obličeje. S izojogou zacvičíte s vráskami a změní se mnohem více než jen vaše tvář.

Izojoga využívá běžné metody:

cvičení svalů, relaxaci, strečing a vizualizaci. Je to přirozený způsob zpevnění, tonizace a omlazení obličeje. A to vše i v pohodlí domova, zabere přibližně 10 minut denně. Sebelepší krém vaše svaly nevycvičí.

Iveta Pecháčková certifikovaná lektorka jogy obličeje

Čti dále

Proč jsem se rozhodla podělit se s vámi o své zkušenosti? Já už jsem své životní jubileum oslavila a patřím do kategorie 50+. Mám za sebou praxi sálové instrumentářky na plastické i estetické chirurgii. Vlastnila jsem nestátní zdravotnické zařízení se zaměřením na estetickou dermatologii a neinvazivní výkony. A dodnes se profesním životě každý den setkávám s ženami i muži, řešícími stárnutí. Mnoho mých přátel i klientek (které se vlastně také staly přítelkyněmi za tu dobu) se mě samozřejmě ptá na můj názor nebo chtějí radu, jak se omladit. Co zvolit pro jejich konkrétní případ. Jestli jít na plastiku nebo si píchnout botulotoxin? Ženy již po pětadvacítce, muži trochu později. Avšak klientky i mé přítelkyně se zajímají, jak stárnout přirozeně. Některé nechtějí a některé nemohou absolvovat drahé estetické zákroky nebo injekce. Také ale nechtějí vrásky, převislá víčka, ochabující  konturu dolní čelisti ani povolený krk. S mnoha klientkami řeším asymetrii obočí. Někdy i asymetrii celého obličeje. I v tom všem může izojoga pomoci. Proto jsem se rozhodla Vám tuto skvělou možnost přiblížit a provést Vás úspěšným startem a cvičením.

Cítím, že zájem o přirozený způsob omlazení, který představuje izojoga obličeje stoupá. Každý si zaslouží vypadat mladší. A to nejen v srdci, na co se cítí, ale i v obličeji.

Na těchto stránkách naleznete nejen rady, ale i možnost pustit se do toho se mnou.

Podle vašeho rozhodnutí a potřeby jsem Vám k dispozici. Protože jsem si výsledky izojogy natolik jistá, nabízím vám ZDARMA 5 denní plán pro začátek Vaší cesty za krásnější, zdravější a pevnější pletí. Pokud máte zájem, napište si o něj.

Již 30 let se pohybuji v oblasti krásy, estetické medicíny i plastické chirurgie. Jako instrumentářka na operačních sálech plastické i estetické chirurgie jsem získala hluboké znalosti o kůži, ale hlavně čím se odlišuji, znám kůži i z té druhé strany a vím co je pod ní. Vždy pro mě pokožka byla zajímavým materiálem a začala jsem se věnovat kosmetické péči profesionálně. je to již dávno:-). V tomto oboru mě zaujaly skultpturální masáže a zvolila jsem holistický přístup východních filozofií. To byl důvod proč jsem se vzdělávala tímto směrem pouze v zahraničí. Při rozhodování, co budu v životě dělat, mě osud zavedl na střední školu na obor farmaceutický laborant. Tato zkušenost mi celý život pomáhá mít jasno ve složení nejen kosmetických přípravků. Mým koničkem tak zůstala láska k bylinkám a aromaterapii. Nejen pro mou potřebu, ale celé mé rodiny. Určitě vyzkoušejte mé recepty na doácí kosmetické přípravky.

Jsem zvána do pořadu Sama doma na ČT1, k tématům v oblasti péče o pleť, o novinkách v kosmetických přípravcích i v oblasti anti-ageingu. Několikrát jsem ve zmíněném pořadu vystupovala na téma “Obočí”. Věnuji se microbladingu již od roku 2004 po ukončení kurzu v USA. Má práce je mým koníčkem, jsem členkou několika mezinárodních asociací a nikdy jsem nepřestala dále studovat a vzdělávat se v oboru. Co tedy určitě nejsem: “samouk a rychlokvaška“.  Absolvovala jsem několik certifikovaných vzdělávacích programů v USA, Asii i Evropě. Mnoho z nich bylo určených estetickým lékařům a miniinvaziním metodám. Více než před 10 lety jsem založila Firmu Dermitage.

Před několika lety jsem oslavila své životní jubileum. A asi jako každá žena při pohledu do zrcadla vidím projevy, které vidět nechci. Jak jsem již zmínila, anti-ageing medicína a plastická chirurgie mě profesně provází od mých studií. Vybrala jsem si však úplně jinou cestu. 100% přírodní a přirozenou – metodu jogy obličeje. Rozhodla jsem se tuto metodu poznat důkladně nejen pro své potřeby. Chci tuto metodu nabídnout i Vám a tak jako vždy, začala jsem nejdříve pokusem na své vlastní kůži. Většina mých klientek má ke svému obličeji tolik výhrad a jsou k sobě tak kritické. Nejsem ale jiná! Po 2 leté vlastní zkušenosti, že to funguje jsem se rozhodla absolvovat Certifikovaný kurz v USA. Přímo u zakladatelky metody jogy obličeje Japonky Fumiko Takatsu, která byla a je pro mě velkým vzorem. Nejen pro svou pokoru a pracovitost, ale i pro své vizionářství. Joga obličejových svalů, nebyla můj první pokus, vyzkoušela jsem i jiné techniky cvičení. Této metodě jsem však propadla a zamilovala si ji. 

Nyní ji přináším i Vám. Pokud správně cvičíte svůj obličej a věnujete si 10 minut denně, můžete nejen preventivně bojovat proti vzniku vrásek, ochabujícím svalům v dolní části obličeje, asymetrii v obličeji a dalším nežádoucím projevům stárnutí kůže a svalů. Můžete také velmi účinně napravit tyto projevy, které jsou již viditelné. A dokonce i když jste po plastické operaci, která opravdu nebudeme mít výsledek navždy, můžete si ho udržet déle nebo další operaci předejít. Úžasné je, že joga obličeje nemá omezení věkem ani pohlavím. Je pro každého. Ze svých profesních zkušeností a díky tomu, že vím jak to pod kůží vypadá, jsem některé cviky upravila pro rychlejší a silnější účinek.