Joga obličeje kurz

Joga obličeje kurz – připravila jsem pro Vás workshopy na kterých se společně naučíme jak správně a co cvičit. Podle Vašeho obličeje a pro Váš nejlepší výsledek.

Tyto kurzy vznikly z potřeby všech, kteří se zajímáte o přirozený způsob boje proti gravitaci a stárnutí jako já. A stejně tak jako já, chcete tuto úžasnou metodu obličejové jogy používat. Výsledky žen jsou neuvěřitelné na v celém světě.

Začít může každý. Začnete ale tak, že si nezpůsobíte více vrásek! Přijďte a naučte se na workshopu základní techniku. Pózy, které vám pomohou tonizovat obličej a krk. Bojovat proti gravitaci a vráskám.

TERMÍN 2019

8. března na MDŽ

KURZ JE OMEZENÝ POČTEM ÚČASTNÍKŮ.

kurz jogy obliceje

Joga obličeje kurz pro všechny

Joga obliceje certifikat

Připravila jsem pro Vás úžasnou pomůcku – knížku NESTÁRNU ZRAJU, která vám pomůže nejen v průběhu workshopu,  ale také po něm. Všechny cviky/pózy izojogy, které se naučíte můžete tak mít stále s sebou.

Každý cvik/póza má svůj popis, jak ji správně provádět. Zároveň je ke každé poze tip a zmíněna i její výhoda.

V knize najdete spoustu dalších informací a doplňkové metody k izojoze. Průvodce masáží a pokud budete mít chuť i vyzkoušené a účinné recepty na domácí péči.

svaly obličeje

Na workshopu se dozvíte o svalech obličeje a krku. Budete procvičovat každou pózu a individuálně se budeme zabývat Vaší tváří. Tak, abyste se na svém obličeji vyznal/a. Zjistíte, jak je váš obličej symetrický a co pro svůj obličej můžete vše udělat. Celý workshop se zaměřuje na správné provádění póz. Jejich zvládnutí je pak hračka. Po ukončení workshopu už budete moci cvičit sama v klidu a pohodlí domova a některé cviky kdekoliv. Podívejte se co říkají mé klientky po cvičení v obrázku napravo.

izojoga a komentare klientek

Joga obličeje kurz

Každý z nás je unikát, jsme v různých věkových kategoriích a máme různé potřeby. Proto se na workshopu budeme zabývat také celkovou péčí. Abyste měli v ruce nástroj, pokud ho budete potřebovat. Mým cílem je nejen celkově Vám poradit, naučit Vás cvičit se skvělými výsledky, ale také Vás dále motivovat a věřte mi, z mé praxe je největší motivací hlavně pozitivní výsledek.

Pokud zvažujete, že se na workshop přihlásíte, mám pro vás skvělou zprávu! Je to polovina úspěchu.  50% úspěchu tkví v tom, že začnete. Upřímně není na co čekat. Jen si prohlubujete to, čeho se časem budete zbavovat. Izojogu můžete začít cvičit v jakémkoliv věku a nemá žádná omezení. Ráda se s Vámi podělím o vše, co jsem za více než 30 let své praxe získala. A věřte mi, bylo od koho. Mí učitelé vždy patřili a patří k těm nejlepším. Já se budu snažit Vám předat maximum. Ta hlavní práce je ale na Vás.

oblicejova-gymnastika-nebo-joga

Jak se přihlásit a jak probíhá kurz?

Vyberte v e-shopu izojogy kurz a jeho zakoupením si rezervujete své místo.

V ceně kurzu je zajištěn pitný režim a občerstvení

Co získáte navíc:

na Facebooku budete mít možnost stát se členem skupiny #NestarnuZraju. Tato skupina je určena pro placené členství.

K zakoupenému workshopu získáte 2 měsíce podpory ZDARMA.

Osobní setkání –  budu se těšit na osobní setkání s Vámi.

Cena kurzu a způsob placení:

1899 Kč

V ceně je  2 měsíční podpora ve skupině na FB #NestarnuZraju

Možnosti platby:

1. Zaplaťte pohodlně on-line

2. Přihlaste se e-mailem na izojoga@gmail.com a po obdržení faktury zaplatíte převodem

POČET MÍST OMEZENÝ!

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte mě kontaktovat.

ZACVIČTE S VRÁSKAMI!

Vaše

🤪IvetaPe Izojoga.