Joga obličeje kurz

Joga obličeje kurz – připravila jsem pro Vás workshopy na kterých se společně naučíme jak správně a co cvičit. Podle Vašeho obličeje a pro Váš nejlepší výsledek.

Tyto kurzy vznikly z potřeby všech, kteří se zajímáte o přirozený způsob boje proti gravitaci a stárnutí jako já. A stejně tak jako já, chcete tuto úžasnou metodu obličejové jogy používat. Výsledky žen jsou neuvěřitelné na v celém světě.

Začít může každý. Začnete ale tak, že si nezpůsobíte více vrásek! Přijďte a naučte se na workshopu základní techniku. Pózy, které vám pomohou tonizovat obličej a krk. Bojovat proti gravitaci a vráskám.

TERMÍNY workshopů do konce roku 2018 jsou:

8. prosince

KURZ JE OMEZENÝ POČTEM ÚČASTNÍKŮ.

TERMÍNY workshopů na rok 2019 budou zveřejněny na začátku ledna 2019

kurz jogy obliceje

Joga obličeje kurz pro všechny

Joga obliceje certifikat

Připravila jsem pro Vás úžasnou pomůcku – knížku NESTÁRNU ZRAJU, která vám pomůže nejen v průběhu workshopu,  ale také po něm. Všechny cviky/pózy izojogy, které se naučíte můžete tak mít stále s sebou.

Každý cvik/póza má svůj popis, jak ji správně provádět. Zároveň je ke každé poze tip a zmíněna i její výhoda.

V knize najdete spoustu dalších informací a doplňkové metody k izojoze. Průvodce masáží a pokud budete mít chuť i vyzkoušené a účinné recepty na domácí péči.

svaly obličeje

Na workshopu se dozvíte o svalech obličeje a krku. Budete procvičovat každou pózu a individuálně se budeme zabývat Vaší tváří. Tak, abyste se na svém obličeji vyznal/a. Zjistíte, jak je váš obličej symetrický a co pro svůj obličej můžete vše udělat. Celý workshop se zaměřuje na správné provádění póz. Jejich zvládnutí je pak hračka. Po ukončení workshopu už budete moci cvičit sama v klidu a pohodlí domova a některé cviky kdekoliv. Podívejte se co říkají mé klientky po cvičení v obrázku napravo.

izojoga a komentare klientek

Joga obličeje kurz

Každý z nás je unikát, jsme v různých věkových kategoriích a máme různé potřeby. Proto se na workshopu budeme zabývat také celkovou péčí. Abyste měli v ruce nástroj, pokud ho budete potřebovat. Mým cílem je nejen celkově Vám poradit, naučit Vás cvičit se skvělými výsledky, ale také Vás dále motivovat a věřte mi, z mé praxe je největší motivací hlavně pozitivní výsledek.

Pokud zvažujete, že se na workshop přihlásíte, mám pro vás skvělou zprávu! Je to polovina úspěchu.  50% úspěchu tkví v tom, že začnete. Upřímně není na co čekat. Jen si prohlubujete to, čeho se časem budete zbavovat. Izojogu můžete začít cvičit v jakémkoliv věku a nemá žádná omezení. Ráda se s Vámi podělím o vše, co jsem za více než 30 let své praxe získala. A věřte mi, bylo od koho. Mí učitelé vždy patřili a patří k těm nejlepším. Já se budu snažit Vám předat maximum. Ta hlavní práce je ale na Vás.

oblicejova-gymnastika-nebo-joga

Jak se přihlásit a jak probíhá kurz?

Vyberte si datum a v e-shopu izojogy si kurz zakupte.

V ceně kurzu je zajištěn pitný režim

Co získáte navíc:

na Facebooku budete mít možnost stát se členem skupiny #NestarnuZraju. Tato skupina je určena pro placené členství.

K zakoupenému workshopu získáte 2 měsíce podpory ZDARMA.

Osobní setkání –  budu se těšit na osobní setkání s Vámi.

Cena kurzu a způsob placení:

1899 Kč

V ceně je  2 měsíční podpora ve skupině na FB #NestarnuZraju

Možnosti platby:

1. Zaplaťte pohodlně on-line

2. Přihlaste se e-mailem na izojoga@gmail.com a po obdržení faktury zaplatíte převodem

POČET MÍST OMEZENÝ!

Co s sebou? Pozvěte svou kamarádku nebo komu by mohla izojoga být prospěšná a získáte bonus 100Kč na knihu Zacvičte s vráskami.

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte mě kontaktovat.

ZACVIČTE S VRÁSKAMI!

Vaše

🤪IvetaPe Izojoga.